36501J4N3JTDG
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
36501J4N3JTDG
Descripción:
FIXED IND 4.3NH 700MA 63MOHM SMD
En stock : 3996
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 22 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 63mOhm Max
Inductance 4.3 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 5.8GHz