36502CR12JTDG
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
36502CR12JTDG
Paquete:
1008 (2520 Metric)
Descripción:
FIXED IND 120NH 650MA 630MOHM SM
En stock : 3290
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 60 @ 350MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 630mOhm Max
Inductance 120 nH
Series 3650, Sigma Inductors
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 950MHz