36541E3N9JTDG
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
36541E3N9JTDG
Descripción:
FIXED IND 3.9NH 1.7A 45MOHM SMD
En stock : 6239
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.045" L x 0.028" W (1.15mm x 0.70mm)
Product Status Last Time Buy
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45mOhm Max
Inductance 3.9 nH
Series 3650, Sigma Inductors
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9.5GHz