3759/50SOSF
3M
Producto No:
3759/50SOSF
Fabricante:
3M
Descripción:
CBL RIBN 50COND 0.05 BLACK 100'
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Cable Type Flat Cable, Round Jacket
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 20267
Ribbon Thickness -
First Conductor Mark Red
Series 3759
Length 100.0' (30.48m)
Ribbon Width 2.450" (62.23mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG