Hogar / Tape / 3765-144MX132M
minImg
3765-144MX132M
3M
Producto No:
3765-144MX132M
Fabricante:
3M
Descripción:
TAPE LABEL PROT 5.67"X 144YD
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C)
Thickness - Adhesive -
Color Clear
Backing, Carrier Polypropylene Film
Product Status Obsolete
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Series Tartan™ 3765
Length 432' (132m) 144 yds
Shelf Life Start -
Mfr 3M
Temperature Range 40 ~ 220°F (4 ~ 104°C)
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Label Protection
Width 5.67" (144.00mm)