Hogar / Flat Ribbon Cables / 3782-34P-540A 100FT
minImg
3782-34P-540A 100FT
3M
Producto No:
3782-34P-540A 100FT
Fabricante:
3M
Descripción:
CBL RIBN 68COND TWIST-PAIR 100'
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Cable Type Flat Twisted Pair
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 28 AWG
Ratings -
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark -
Series 3782
Length 100.0' (30.48m)
Ribbon Width 3.400" (86.36mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG