3811/26SF
3M
Producto No:
3811/26SF
Fabricante:
3M
Descripción:
CBL RIBN 26COND 0.05 MULTIPLE
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 26 AWG
Ribbon Thickness 0.042" (1.07mm)
First Conductor Mark -
Series 3811
Length -
Ribbon Width 1.300" (33.02mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 34 AWG