TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
382A046-25-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEATSHRNK BOOT BRKOUT 2:1 Y SZ46
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$88.084
$88.084
10
$80.8279
$808.279
25
$77.7195
$1942.9875
50
$75.12885
$3756.4425
100
$70.98381
$7098.381
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.500" (12.70mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 3.701" (94.01mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.020" (25.91mm) |
| Series | Thermofit 382A0 |
| Large Diameter Supplied | 2.189" (55.60mm) |
| Type | Boot, Transition - Breakout, 2:1 (Y) |
| Shell Size - Insert | 46 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 3.350" (85.09mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 1.060" (26.92mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 382A046 |