3M AB5100HF 0.5"CIRCLE-100
3M (TC)
Producto No:
3M AB5100HF 0.5"CIRCLE-100
Descripción:
RF ABSORBING SHEET 0.5" 100/ROLL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Series AB5100HF
Type Absorbing Sheet
Mfr 3M (TC)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)