405-BA48H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-BA48H-NAO
Descripción:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 48V
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA