405-GAR15H-O
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-GAR15H-O
Descripción:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR GREE
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 15V
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA