405-GLP24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-GLP24H-CWO
Descripción:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA