405-LRG15H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-LRG15H-CRO
Descripción:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR RED/
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 15V
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA