405-LRG28H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-LRG28H-CWO
Descripción:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA