405-NKR15H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-NKR15H-CRO
Descripción:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR RED
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 15V
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA