405-NWR28H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-NWR28H-NRO
Descripción:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF RED
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA