405-RAG120-NAO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-RAG120-NAO
Descripción:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED/
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 6mcd Amber, 6mcd Green, 6mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings AC
Lens Style -
Series 405
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA