405-RAG120-NWO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-RAG120-NWO
Descripción:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED/
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA