405-RAG28H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
405-RAG28H-NAO
Descripción:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF RED/A
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA