Hogar / Crystals / 406I35B20M48000
minImg
406I35B20M48000
CTS-Frequency Controls
Producto No:
406I35B20M48000
Descripción:
CRYSTAL 20.4800MHZ 13PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series 406
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20.48 MHz