415-0003-MM250
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Producto No:
415-0003-MM250
Descripción:
CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 9.843"
En stock : 51
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector SMB Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 9.843" (250.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style SMB to SMB
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 4 GHz