415-0016-MM750
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Producto No:
415-0016-MM750
Descripción:
CBL ASSY MCX PLUG TO SCKT 29.53"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector MCX Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Socket
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style MCX to MCX
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz