415-0030-MM750
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Producto No:
415-0030-MM750
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 29.53"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 12.4 GHz