415-0536-MM500
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Producto No:
415-0536-MM500
Descripción:
CBL ASSY 2.4MM PLUG-PLUG 19.69"
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type 2.44mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.4mm Plug
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.4mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Male
Style 2.4mm to 2.4mm
1st Connector Mounting Feature -
Features -
Package Bag
Frequency - Max 50 GHz