Hogar / Crystals / 416WF24012IKR
minImg
416WF24012IKR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
416WF24012IKR
Descripción:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
En stock : 3993
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series 416W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 24 MHz