Hogar / Crystals / 416WF36012IKR
minImg
416WF36012IKR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
416WF36012IKR
Descripción:
1.6MM X 1.2MM IOT ENHANCED QUART
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 416W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 36 MHz