Conxall/Switchcraft
Producto No:
4292-9SG-300
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT FMALE 9POS GOLD SOLDER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$19.665
$19.665
10
$17.22255
$172.2255
25
$16.47832
$411.958
50
$15.94689
$797.3445
100
$15.415365
$1541.5365
250
$14.56483
$3641.2075
500
$14.139572
$7069.786
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | Weathertight |
| Voltage Rating | 600V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 5.6A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | Conxall/Switchcraft |
| Contact Material | Brass |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Orientation | Keyed |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | Multi-Con-X® |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 4292-9S |