SCHURTER Inc.
Producto No:
4300.0076
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.0585
$7.0585
50
$5.1262
$256.31
100
$3.914
$391.4
500
$3.33564
$1667.82
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 27.80mm x 20.30mm |
| Approval Agency | CCC, CSA, UL, VDE |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange; Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | 8843-ZP.30 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Current Rating - Appliance Inlet | 10A |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | - |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | - |
| Fuse Holder, Drawer | - |