SCHURTER Inc.
Producto No:
4312.0010
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PWR ENT PLUG IEC320 STR SCREW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$28.766
$28.766
50
$24.53375
$1226.6875
100
$21.149945
$2114.9945
500
$18.611526
$9305.763
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 36.00mm x 33.00mm |
| Approval Agency | cURus, ENEC |
| Termination | Screw |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | 4762 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | - |
| Current Rating - Appliance Inlet | 10A |
| Connector Style | IEC 320 (S15 Variant) |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | - |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | - |
| Fuse Holder, Drawer | - |