Hogar / Crystals / 435F271XXIKT
minImg
435F271XXIKT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
435F271XXIKT
Descripción:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 27.12 MHz
Operating Mode Fundamental
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F