Hogar / Crystals / 435F50025IAT
minImg
435F50025IAT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
435F50025IAT
Descripción:
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 50 MHz