4379R-123KS
API Delevan Inc.
Producto No:
4379R-123KS
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 12UH 180MA 1.5 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 100 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 12 µH
Series 4379R
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 34MHz