4379R-332KS
API Delevan Inc.
Producto No:
4379R-332KS
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 330MA 460MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 330 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 460mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series 4379R
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 80MHz