Hogar / Crystals / 445A22A24M57600
minImg
445A22A24M57600
CTS-Frequency Controls
Producto No:
445A22A24M57600
Descripción:
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 24.576 MHz