Hogar / Crystals / 445C32F14M31818
minImg
445C32F14M31818
CTS-Frequency Controls
Producto No:
445C32F14M31818
Descripción:
CRYSTAL 14.31818MHZ 24PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 24pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms