44A0121-22-5/9-US
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
44A0121-22-5/9-US
Descripción:
CABLE 2COND 22AWG GRN/WH
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Green, White
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.094" (2.38mm)