44A0121-22-9/956
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
44A0121-22-9/956
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.094" (2.38mm)