44A0311-24-8
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
44A0311-24-8
Descripción:
44A0311-24-8
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.005" (0.13mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Length -
Voltage 2500V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Gray
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.057" (1.45mm)