44A4121-22-0/9-9
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
44A4121-22-0/9-9
Descripción:
CABLE 2COND 22AWG WHITE
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0070" (0.178mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinyl Fluoride (PVF)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Bare
Jacket Color White
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.108" (2.74mm)