44A9586-26-9
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
44A9586-26-9
Descripción:
HOOK-UP DL WALL STRND 26AWG WHT
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.0030" (0.076mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 7/34
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.034" (0.86mm)