Rubycon
Producto No:
450MXK680MEFCFA30X50
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.834
$16.834
10
$15.9961
$159.961
50
$13.47043
$673.5215
100
$12.62854
$1262.854
500
$11.197327
$5598.6635
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.41 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | MXK |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.374 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |