Rubycon
Producto No:
450MXK680MEFCSN35X45
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.509
$13.509
10
$12.83735
$128.3735
40
$10.810288
$432.41152
100
$10.1346
$1013.46
500
$8.986031
$4493.0155
1000
$8.445519
$8445.519
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.38 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | MXK |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.332 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Tray |