Rubycon
Producto No:
450PX3.3MEFC10X12.5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.475
$4.75
50
$0.35929
$17.9645
100
$0.312835
$31.2835
500
$0.231762
$115.881
1000
$0.197002
$197.002
2500
$0.185412
$463.53
5000
$0.173822
$869.11
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 33 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | PX |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 33 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Bulk |