Rubycon
Producto No:
450VXG330MEFCSN35X35
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.7565
$9.7565
10
$8.66875
$86.6875
50
$7.58518
$379.259
100
$6.934905
$693.4905
500
$5.959711
$2979.8555
1000
$5.526283
$5526.283
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.65 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | VXG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.31 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |