Hogar / Rectangular Cable Assemblies / 45110-010030-7700/10-E-36
minImg
45110-010030-7700/10-E-36
3M
Producto No:
45110-010030-7700/10-E-36
Fabricante:
3M
Descripción:
CABLE ASSY 10 POS 36" PINOUT-E
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 10
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series 451
Length 3.00' (914.40mm)