4614X-102-390LF
Bourns Inc.
Producto No:
4614X-102-390LF
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
14-SIP
Descripción:
RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SIP
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 7
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±1Ohm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.398" L x 0.098" W (35.51mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 14-SIP
Series 4600X
Power Per Element 300mW