462A011-4/86-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
462A011-4/86-0
Descripción:
HEATSHRINK BOOT BRKOUT 3:1 SZ11
En stock : 52
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Black
Small Diameter Recovered 0.142" (3.61mm)
Material Polyolefin (PO), Flexible
Small Recovered Length 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Large Diameter Recovered 0.260" (6.60mm)
Series Thermofit 462A0
Large Diameter Supplied 0.520" (13.21mm)
Type Boot, Transition - Breakout, 3:1
Shell Size - Insert 11
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Large Recovered Length 0.819" (20.80mm)
Features -
Package Bulk
Small Diameter Supplied 0.260" (6.60mm)
Total Length Recovered 1.819" (46.20mm)