464-GLP28H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
464-GLP28H-CWO
Descripción:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR GREE
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 9.91mm Dia