464-RAG12H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
464-RAG12H-NYO
Descripción:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF RED/A
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia