464-RLP60H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
464-RLP60H-CRO
Descripción:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR RED
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 9.91mm Dia